تاریخچه ما

ما فعالیت تجاری خود را از سال 1372 با نام تجاری پیوند افشان در زمینه تولید و اجرای سیستم‌های ایمنی و امنیتی آغاز کرده و از سال 1387 با به ثبت رساندن رسمی برند ارگ شروع به ارائه خدمات به صورت تخصصی‌تر در حیطه سیستم‌های اعلام و اطفاء حریق نمودیم.

اکنون بعد از گذشت سال‌ها از تاریخ شروع به کار، مهندسی ارگ این افتخار را دارد که به مشتریانی با قدمت سی ساله همچنان مشاوره داده و مطابق با درخواست‌های ایشان خدمات مورد نظر را ارائه نماید.

معرفی ما

ما با تکیه بر دانش روز و با هدف تمرکز بر فناوری‌های نوین در حوزه برق و تاسیسات و همچنین با استفاده از تجربه‌ی سال‌های طولانی توانسته‌ایم خدمات خود را در نقاط مختلف کشور ارائه بدهیم.

مجموعه ما با ارائه خدمات مشاوره، طراحی، نظارت و اجرای سیستمهای ایمنی و امنیتی و همچنین توجه و اهمیت ویژه به استاندارهای روز و نیاز مشتریان، توانسته است بدون نیاز به تبلیغات خاص و فقط بر پایه اتکا به رضایت مشتریان خدمات خود را تا اقصا نقاط کشور گسترش دهد.

هدف ما

هدف ما استفاده ازروشهای نوین علمی برای ایمن سازی محیط شماست.

همان گونه که به مرور زمان و با پیشرفت در تکنولوژی ساختار کارخانه‌ها و ساختمان‌های مسکونی، تجاری و اداری دچار تغییرات و بهینه سازی می‌شوند، ایجاد محیطی عاری از خطر و ایمن هم دارای استاندارهایی جدید شده و هر روز نسبت به گذشته کاملتر و استاندارتر می‌گردند.

مطلع بودن از روش‌ها، استاندارها و تجهیزات نوین نه تنها نیازمند آشنایی با بازار صنعت ایمنی هست، بلکه نیازمند به تجربه و دانش مرتبط نیزمی‌باشد.

کارشناسان ارگ با سی سال تجربه به عنوان مشاور در کنار شما هستند.

ماموریت ما

ما ایمنی را می‌سازیم.

ایمنی به خودی خود به وجود نمی‌آید، بلکه با ایجاد موقعیت‌های بی‌خطر و مدیریت درست ساخته می‌شود.

در خانه‌ها، کارخانه‌ها، پاساژها، ادارات و به طور کل در هر جایی که افراد تردد داشته یا به کاری مشغول باشند، همیشه این نگرانی وجود دارد که اگر برای آن محیط خطری اتفاق بیفتد، آن افراد چه کاری باید بکنند و یا در عمل چه کاری را انجام می‌دهند.

وجود سیستم‌های ایمنی، تابلوهای راهنما و هشدار دهنده و پرسنل آموزش دیده به طور حتم می‌تواند تکمیل کننده‌ی یک ساختمان امن باشد.

تجربه سی ساله ارگ شاید بتواند کمکی هر چند اندک در پیشگیری و رفع خطراتی همانند آتش سوزی و حوادث دیگر در مکان مورد نظر شما باشد.

سال تاسیس

1372

دفتر مرکزی

تهران

شعبه‌ها

استان زنجان

استان خراسان رضوی

استان البرز

خدمات

مشاوره، طراحی، نظارت و اجرای سیستم‌های اعلام حریق، اطفاء حریق و HSE

  • کیفیت
  • دقت
  • ایمنی
  • مطمئن

پروژه های ما

چه کارهایی انجام داده ایم؟

محصولات بی انتها با توجه به جزئیات.

درباره ما

ماموریت و چشم انداز

بیشتر کارخانه های مدرن دارای انبارهای بزرگ یا امکانات انبار مانند هستند که شامل تجهیزات سنگینی هستند که برای تولید خط مونتاژ مورد استفاده قرار می گیرند. کارخانه های بزرگ با دسترسی به حالت های مختلف حمل و نقل ، تمایل دارند که برخی از آنها دارای امکانات ریلی ، بزرگراهی و بارگیری و تخلیه آب باشند.

  • ساخت و سازسیستم های خبره و مدرن
  • محیط زیستمدیریت پسماند
  • ماشین الاتجابجایی تجهیزات
  • خدمات برقفروشگاه های منبع برق

آنها چه می گویند؟

نظرات مشتریان

من فقط در اینجا یک دفتر اعلام عمومی کردم که اگر چنین جایزه ای برای فروشنده سال وجود داشته باشد ، آن را دریافت خواهید کرد. همه ما به شما رأی می دهیم. مشتری بسیار خواستار ، و شما فقط فراتر از آن رفته و فراتر رفته اید!

image

جک کارترسیستم های تکنولوژی

می خواستم از شما و خدمه شما بخاطر اینکه اینقدر سریع چرخید تشکر کنم! بسیار قدردانی می شود و به همین دلیل است که من همیشه قالب اکسترا را برای نیازهای خود انتخاب می کنم! به خوبی انجام شده است و این سطح خدمات دقیقا به همین دلیل است که من استفاده از قالب اکسترا را روی موتور خود انتخاب می کنم!

image

نیکولاس کیجشرکت صنعتی

اکسترا همیشه آنچه را که ما با قیمت مناسب نیاز داریم ، دارد. تام کمک بزرگی است حتی وقتی چیزی باشد که پیدا کردن آن دشوار است. از دفتر گرفته تا تام یا هر کس دیگری در عقب ، همیشه خوشحال می شود برای سفارش چیزهایی که می دانید درست وقت بگذارید

image

جان آلبرتاکارخانه صنعتی

مشاهده

نتایج ما

کارخانه ، کارخانه تولید یا کارخانه تولید یک سایت صنعتی است که معمولاً از ساختمانها و ماشین آلات تشکیل شده است

130+مشتری راضی
39سازمان
57کارخانه
425+پروژه

ما استخدام می کنیم، به تیم با استعدادهای ما بپیوندید

با ما تماس بگیرید و رزومه خود را ارسال کنید

نصب کامل خط تولید

ما می توانیم در مدرن سازی امکانات خود ، نصب و تعمیر تجهیزات شما و نگهداری کلی و پیشگیرانه گیاهان به شما کمک کنیم.

ساخت قطعات کوچک و بزرگ

تکنسین های ما کاملاً در بسیاری از زمینه های نصب ، تعمیر و نگهداری و تعمیرات صنعتی کاملاً آموزش دیده اند. تکنسین های ما 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته برای کمک به شما در دسترس هستند.

روکش سخت و مقاومت در برابر خوردگی

از آنجا که هیچ کارخانه ای نمی تواند یک عملیات ناکارآمد یا خرابی غیرمترقبه را تحمل کند ، گروه خدمات مکانیکی فن آوری های صنعتی اکسترا در ایالات متحده است.

اتصالات لوله کامل سیستم های لوله کشی

فن آوری های صنعتی اکسترا سالهاست که به بهترین گزینه برای نصب تجهیزات و خدمات تعمیر اضطراری تبدیل شده است ، بهترین شرکت در جهان.